سئو چیست؟ | آموزش سئو در 5 دقیقه

آیا می خواهید همه چیز را در مورد بهینه سازی موتور جستجو بدانید؟ قبل از اینکه به شما نحوه کار و نحوه انجام کار را آموزش دهم ، ابتدا تعریف SEO را مرور کنیم و سپس به نحوه عملکرد SEO خواهیم پرداخت.

سئو چیست؟

سئو به معنای بهینه سازی موتور جستجو است. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرآیند برداشتن مراحل برای کمک به یک وب سایت یا محتوای محتوای بالاتر در Google است.
تفاوت اصلی بین سئو و تبلیغات پولی این است که سئو شامل رتبه بندی “رایگان” است ، به این معنی که برای حضور در آن منطقه هزینه ای پرداخت نمی کنید. برای ساده سازی آن کمی ، بهینه سازی موتور جستجو به معنای گرفتن بخشی از محتوای آنلاین و بهینه سازی آن است به طوری که موتورهای جستجو مانند Google هنگام جستجوی شخصی چیزی را در بالای صفحه نشان دهند.
ما اینگونه نگاه می کنیم. وقتی کسی “لازانیا گیاهخواران” را در گوگل تایپ می کند ، احتمالاً بدنبال دستورالعمل ، مواد اولیه و دستورالعمل های تهیه آن است. اگر مقاله ای در مورد تهیه لازانیا گیاهی نوشتید ، ممکن است بخواهید مردم دستور العمل شما را پیدا کنند. برای اینکه کسی آن را پیدا کند ، باید با دستورالعمل های لازانیا وگان ، بالاتر از همه وب سایت ها باشید. این آسان نیست ، اما ماهیت بازاریابی SEO این است.
بیایید به جزئیات بیشتری بپردازیم: بیشتر جستجوهای آنلاین با یک موتور جستجو مانند Google شروع می شود. در حقیقت ، 75 درصد این جستجوها از Google شروع می شود.
برای درک بهتر چگونگی رتبه بندی محتوای خود در موتورهای جستجو ، ابتدا باید نحوه عملکرد جستجو را بفهمید.
هدف نهایی این مقاله کمک به شما در درک جزئیات جستجو است تا بتوانید محتوای خود را ارتقا دهید تا در Google بالاتر رتبه بندی کنید و کره چشم های بیشتری را در پست های خود کسب کنید.

استراتژی های جستجوگرها: کلاه سیاه در مقابل کلاه سفید

من همیشه بازی کارآفرینی را طولانی مدت انجام داده ام و فکر می کنم این بهترین روش باشد. با این حال ، این مورد همه نیست. برخی از افراد ترجیح می دهند سریع دستاوردهای خود را بدست آورند و به چیز دیگری بروند.
وقتی نوبت به سئو می رسد ، پیگیری پیروزی های سریع معمولاً “SEO کلاه سیاه” نامیده می شود. افرادی که از SEO کلاه سیاه استفاده می کنند ، برای رتبه بندی سریع ، از روشهای فریبنده ای مانند پر کردن کلمات کلیدی و تراشیدن لینک استفاده می کنند. این ممکن است در کوتاه مدت کارساز باشد و بازدید شما را از سایت خود جلب کند ، اما بعد از مدتی گوگل سایت شما را جریمه می کند و حتی آن را در لیست سیاه قرار می دهد تا سایت شما هیچ رتبه ای نداشته باشد.
از طرف دیگر ، SEO کلاه سفید راهی برای ایجاد یک تجارت آنلاین پایدار است. اگر از این طریق سئو کنید ، روی مخاطبان انسانی خود تمرکز خواهید کرد.
با بازی در قوانین موتور جستجو سعی خواهید کرد که به آنها بهترین محتوای ممکن را بدهید و آنها را در دسترس قرار دهید.
عکس کلاه
این تصویر از Inbound Marketing Inc است. کار استثنایی در ساختارشکنی ، اما بگذارید کمی بیشتر روی این مباحث روشن کنم:
محتوای تکراری: وقتی کسی سعی می کند برای یک کلمه کلیدی خاص رتبه بندی کند ، ممکن است محتوای سایت خود را تکرار کند تا سعی کند آن کلمه کلیدی را بارها و بارها در متن خود وارد کند. گوگل سایتهایی را که این کار را انجام می دهند مجازات می کند.
پر کردن نامرئی متن و کلمات کلیدی: سالها پیش ، یک استراتژی کلاه سیاه شامل تعداد زیادی کلمه کلیدی در پایین مقاله شما بود در حالی که آنها را با پس زمینه همرنگ می کرد. این استراتژی خیلی سریع شما را در لیست سیاه قرار می دهد. همین امر برای پر کردن کلمات کلیدی که متعلق به آنها نیست نیز صدق می کند.
ناشناس سازی و تغییر مسیر: وقتی صحبت از تغییر مسیرها می شود ، یک روش درست و غلط برای انجام آن وجود دارد. روش اشتباه این است که یک دسته دامنه غنی از کلمات کلیدی بخرید و تمام بازدید خود را به یک سایت هدایت کنید.
روشهای ضعیف پیوند: بیرون رفتن و خرید بسته Fiverr که نوید 5000 لینک در 24 ساعت را می دهد روش صحیحی برای ایجاد لینک نیست. شما باید پیوندهایی از مطالب و سایتهای مرتبط در سایت خود داشته باشید که بازدید خاص خود را داشته باشد.
از آنجا که گوگل سایتهایی را که این کارها را انجام می دهند مجازات می کند ، فقط می شنوید که در مورد SEO کلاه سفید صحبت می کنم.
چیزی به نام SEO کلاه خاکستری وجود دارد. این بدان معناست که به اندازه کلاه های سفید کلاه سفید خالص و معصوم نیست ، اما مانند روش های کلاه سیاه دستکاری ظالمانه ای نیست. شما در تلاش نیستید کسی را فریب دهید یا با کلاه خاکستری سیستم را عمداً دستکاری کنید. با این حال ، شما در حال تلاش برای به دست آوردن یک مزیت آشکار هستید.
ببینید ، استانداردهای Google کاملاً ساده نیستند همانطور که دوست دارید باور کنید. اغلب اوقات ، آنها ممکن است موارد متناقضی را بیان کنند. به عنوان مثال ، گوگل گفت که آنها طرفدار وبلاگ نویسی مهمان برای ایجاد لینک نیستند.
حال ، در مورد وبلاگ نویسی مهمان برای رشد نام تجاری خود چطور؟ اگر این کار را برای افزایش آگاهی ، ایجاد بازدید با کیفیت به سایت خود و تبدیل شدن به یک نام خانوادگی در صنعت انجام دهید ، چه می کنید؟
در دنیای جستجوگرها ، بیشتر به کار شما مربوط نیست بلکه نحوه انجام آن است. اگر پست های مهمان را در سایت های غیر مرتبط با جایگاه خود بخرید و به طور تصادفی یک سری لینک ارسال کنید ، جریمه خواهید شد. اگر در حال ایجاد پست های مهمان منحصر به فرد هستید که به خوانندگان سایت های مرتبط با شما ارزش می بخشد ، خوب خواهید شد و لینک پیوند به سایت شما سرازیر می شود.

اصول SEO برای بازاریابی: تجزیه و تحلیل کامل

اکنون زمان یادگیری نحوه انجام بازاریابی SEO است. درک آن یک چیز است ، اما سئو کار وقت و زمان زیادی را می گیرد. این چیزی نیست که شما بتوانید امروز آن را تغییر دهید و انتظار داشته باشید که فردا نتایج را ببینید. سئوکاران با هدف دستیابی به موفقیت طولانی مدت اقدامات روزمره را انجام می دهند.

محتوا

احتمالاً قبلاً آن را شنیده اید: “محتوا سلطان است.” بیل گیتس این پیش بینی را در سال 1996 انجام داد و این مثل همیشه درست است.
چرا؟
زیرا یک کاربر گوگل وقتی نتیجه ای را پیدا می کند که بهترین نیاز او را برآورده می کند خوشحال می شود.
وقتی گوگل از “ماکارونی و پنیر درست شده سریع” استفاده می کند ، گوگل تمام تلاش خود را می کند تا به گفته گوگل بهترین دستور تهیه ماک و پنیر خانگی (که زمان کمی طول می کشد و مواد کمی استفاده می کند) در کل وب ارائه دهد.
آنها فقط به دنبال سریعترین دستور یا ساده ترین دستور نیستند یا فقط یک دسته از فروشگاه های آنلاین را برای شام های منجمد خراش می دهند. او سعی می کند دقیقاً همان چیزی را که شما خواسته اید به شما ارائه دهد. Google همیشه با هدایت شما به بهترین محتوایی که می توان یافت ، بهترین تجربه ممکن را به شما ارائه می دهد.
این بدان معناست که کار شماره یک شما که با سئو به خوبی کار می کند تولید محتوای عالی است.
این یک مشکل است ، نه؟ شما هنوز هم باید کارهای زیادی را انجام دهید. سئو با مهارت دیگری تفاوتی ندارد: نتایج عالی حاصل تلاش زیاد است. درست مثل اینکه بهترین بازاریابی دنیا به شما در فروش کالای بد کمک نمی کند ، اگر محتوای با کیفیتی نداشته باشید ، سئو بسیار پیشرفته نیز بی فایده است.

عناصر محتوا

یک میلیون عنصر برای ایجاد محتوای با کیفیت وجود دارد. در اینجا برخی از مهمترین موارد ذکر شده است:

کیفیت

روزگاری ، ارسال یک محتوا با استفاده از مجموعه کلمات کلیدی یک امر عادی بود. اگر در حال ایجاد محتوای با کیفیتی هستید که در واقع مشکل شخصی را حل می کند ، خودنمایی می کنید و این رتبه بندی را آسان می کند.
امروزه محتوا بسیار بهتر شده است و بسیاری از شرکتهای آنلاین وبلاگهایی دارند که از آنها برای ارزش افزودن سایتهای خود و کسب رتبه بالاتر در گوگل استفاده می کنند.
ایجاد محتوای عالی آسان نیست ، اما خبر خوب این است که شما همیشه نیازی به ایجاد محتوای خود از ابتدا ندارید. شما می توانید بر اساس آنچه دیگران خلق کرده اند بسازید اما به سادگی ارزش بیشتری اضافه کنید و محتوای خود را عمیق تر کنید.
نکته اصلی این است که محتوای شما برای حل مشکلی یا ارائه راه حلی برای هر آنچه خواننده را به سمت پست شما جذب می کند ، نیاز دارد. اگر اینگونه نباشد ، آنها به سرعت با کلیک بر روی صفحه شما ، به Google می گویند که محتوای شما مشکل کسی را حل نمی کند.

هدف

Google تأکید زیادی بر قصد دارد. او می خواهد بفهمد جستجوگر وقتی چیزی را در نوار جستجو تایپ می کند ، به دنبال چه چیزی است.
آیا آنها می خواهند چیزی بدانند؟
آیا آنها سعی در خرید چیزی دارند؟
آیا آنها خرید پنجره ای دارند؟
به عنوان یک خالق محتوا ، باید این را نیز درک کنید. نمی توانید محتوایی در مورد “بهترین میله های ماهیگیری روی یخ” ایجاد کنید و “ماهیگیری با ماهی” را به عنوان کلید واژه اصلی خود هدف قرار دهید. این منطقی نیست زیرا مردم معمولاً از میله های ماهیگیری روی یخ برای صید باس دریا در سرما استفاده نمی کنند. بنابراین ، شما پاسخ صحیحی برای س quال ارائه نمی دهید و Google از آن مطلع خواهد شد.

خنکی

HubSpot معیاری را تعیین می کند که نشان می دهد ارسال مرتب به رتبه بندی گوگل کمک می کند. با این حال ، ارسال محتوای جدید تنها یکی از روشهای نشان دادن تازگی Google است. کارهای زیادی وجود دارد که می توانید با محتوای قبلاً ارسال شده انجام دهید تا به روزتر شود.
پیگیری و به روزرسانی محتوای خود برای دقت ، رفع هرگونه پیوند خراب و به روزرسانی داده های قدیمی با آمار جدید و مرتبط تر ، همه راه هایی هستند که نشان می دهد محتوای شما هنوز در صفحه اول جایگاه دارد.

4 نکته برای ایجاد محتوای با کیفیت

در اینجا نکات مهم ما برای ایجاد بهترین محتوایی که خوانندگان Google دوست دارند و از آن احترام می گذارند ، آورده شده است:
هدف کاربر را بفهمید: شما باید بدانید که خواننده با رسیدن به صفحه شما می خواهد به چه چیزی برسد.
ایجاد آواتار مشتری: شما همچنین باید بدانید که خواننده چه کسی است ، چه چیزی را دوست دارد و چه چیزی را دوست ندارد و چرا در آنجا حضور دارد.
متن را بشکنید: توجه مردم کوتاه است و نوشتن دیوارهای عظیم متن دیگر کار نمی کند. شما باید آن را با بسیاری از هدرها و تصاویر تقسیم کنید.
آن را عملی کنید: هیچ چیز بدتر از خواندن یک محتوا و به دست نیاوردن همه چیزهایی است که برای انجام کاری لازم دارید. محتوای شما باید جامع باشد ، اما همچنین باید به سوال “حالا چه؟” پاسخ دهد. آیا خواننده با پایان یافتن مقاله شما ، هر آنچه را که لازم دارد ، خواهد داشت؟

جستجو و انتخاب کلمه کلیدی

ما فقط به طور خلاصه تحقیق در مورد کلمات کلیدی را بررسی کردیم ، که تعیین می کند شما چه سایت خود را می خوانید یا چگونه برند خود را بصورت آنلاین توصیف می کنید.
کلمات کلیدی همچنین نحوه ایجاد پیوندها را تعریف می کنند ، از جمله تاکتیک هایی که انتخاب می کنید گرفته تا نحوه اجرای آنها. اشتباه رایج دیگری که مردم مرتکب می شوند این است که متوقف می شوند.
شاید آنها در حال طراحی مجدد وب سایت خود هستند و یا یک کمپین بازاریابی جدید ارائه می دهند. آنها این کار را برای یک یا دو هفته انجام می دهند ، صفحات خود را به روز می کنند و سپس متوقف می شوند. آنها فکر می کنند تحقیق در مورد کلمات کلیدی یک مورد است. در حقیقت ، این کاملاً برعکس است. بهترین سئوکاران دائماً در حال تحقیق درباره کلمات کلیدی هستند.
تحقیقات کلمات کلیدی به دلایل مختلفی انجام می شود ، اما دو دلیل اصلی رتبه بندی در Google و ایجاد محتوای مربوطه است. کلمات کلیدی اغلب با گفتن دقیقاً آنچه مردم می خواهند بدانند بر اساس آنچه دنبال آن هستند ، راه را برای الهام باز می کند.

عناصر انتخاب کلمه کلیدی

انتخاب کلمات کلیدی موارد دیگری غیر از مراجعه به ابزار تحقیق کلمات کلیدی و انتخاب هر کلمه کلیدی در لیست وجود دارد. شما باید هدف کلمه کلیدی و همچنین رقابت آن را درک کنید. در اینجا مهمترین عناصر انتخاب کلمات کلیدی وجود دارد:

کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید

فرض کنید شما خدمات مشاوره می فروشید. هزینه خدمات شما در طول یک سال 10 هزار دلار برای مشتریان خواهد بود. این فقط ماهیانه کمتر از هزار دلار است بنابراین اصلاً دور از ذهن نیست اما هنوز هم نسبتاً گران است.
حال ، اگر بخواهید در نکات رشد رایگان کسب و کار رتبه اول را کسب کنید ، حدس بزنید چه نوع مخاطبی را جذب می کنید؟
این باعث می شود افرادی که به دنبال چیزهای رایگان هستند! این بدان معناست که آنها احتمالاً کارت اعتباری خود را به محض رسیدن به محل شما تحویل نمی دهند. این کلمه کلیدی می تواند ماهانه هزاران نفر را به سایت شما بفرستد. با این حال ، این احتمالاً مخاطب اشتباه است ، بنابراین ترتیب آن منطقی نیست. بهتر است شما حتی اگر به این معنی باشد که ماهانه 990 بازدید را ترک می کنید ، کلمه کلیدی دیگری را انتخاب کنید.
به این فکر کنید: اگر یک یا دو نفر این انحراف را بخوانند ، شما از قبل پیشرفت کرده اید. این تنها خطای رایجی نیست که می بینم. در واقع ، این مورد بعدی بیشتر رایج است.

تجزیه و تحلیل رقبا

شما از ابتدا کلمه کلیدی مناسب را انتخاب کرده اید. از نظر متنی مربوط به کاری است که انجام می دهید و بهتر با آنچه می خواهید بفروشید مطابقت دارد. کار بعدی که انجام می دهید چیست؟
شما برای بدست آوردن ایده های مربوط به کلمات کلیدی ، ابزاری برای کلمات کلیدی مانند Ubersuggest باز می کنید. مطمئناً شما شروع به جذب افراد با بیشترین جستجو می کنید ، اما این همان چیزی است که از دست می دهید: توانایی شما در رتبه بندی برای کلمات کلیدی اغلب بیشتر به رقابتی که با آن روبرو هستید بستگی دارد.
به عنوان مثال کلمه کلیدی “بازاریابی محتوا” را بررسی کنید.
وقتی آن را می گذاری ، او می گوید ، “وای! ببین ، شما هر ماه 35000 جستجو می کنید ؛ عالی است!” آنچه شما متوجه نیستید این است که صدها و صدها بک لینک و احتمالاً سالها طول خواهد کشید تا شما حتی به فکر رتبه بندی در صفحه اول به عنوان یک سایت جدید باشید.
چرا؟
رقابت شدید است. سایت ها اکنون در صفحه اول این کلمه کلیدی رتبه بندی شده اند. این سایت ها برای مدتی وجود داشته اند ، از شهرت خوبی برخوردار هستند و Google می داند که آنها اطلاعات خوبی را ارائه می دهند. آنها اینگونه مقام یافتند. شما هنوز اعتماد گوگل را جلب نکرده اید و پیش از این رقابت زمان زیادی را می برد.

قصد جستجو

بارها و بارها ، Google به ما می گوید که هدف جستجو چقدر مهم است.
بیشتر افراد روی کلمات کلیدی تمرکز می کنند. برخلاف انتظار ، این چیزی نیست که شما می خواهید انجام دهید. به جای اینکه به آنچه مردم می نویسند ، نگاه کنید ، باید سعی کنید مشخص کنید که آنها به دنبال چه چیزی هستند.
این همان چیزی است که “قصد تحقیق” به آن اشاره دارد. این تفاوت بین به دست آوردن میزان کمی از ترافیک و کسب سود واقعی است.
بیایید با یک سناریو اساسی شروع کنیم تا تفاوت را برجسته کنیم. شما صاحب یک سایت شغلی هستید که با اجرای شرکت ها در لیست های ارسال شغل در سایت خود ، درآمد کسب می کنید. این بدان معنی است که شما باید برای صفحات شغلی خود رتبه بندی خوبی داشته باشید تا افراد به جای واقعا یا هر جای دیگر به سایت شما بیایند.
هرچه افراد بیشتر از طریق شما شغل پیدا کنند ، حقوق شما نیز بالاتر خواهد بود. با یک کلمه کلیدی مانند “مشاغل مهندسی” بدانید چه خبر است.

جستجوی شغل مهندسی بازاریابی SEO

نتایج همه جا هستند! برخی از آنها به مهندسان مکانیک اشاره می کنند ، در حالی که دیگران بر روی نرم افزار یا موقعیت های سطح ابتدایی تمرکز دارند. هدف هر جستجو کاملاً متفاوت است و این همان چیزی است که شما باید مشخص کنید. این کاربر دقیقاً به دنبال چه چیزی است؟ آنها به چه نوع کار مهندسی علاقه مند هستند؟
Google با تطبیق هدف جستجو با عبارتی که کاربر در نوار جستجو تایپ می کند ، به ما کمک می کند. از نظر شما ، مهم ایجاد محتوا و انتخاب کلمات کلیدی متناسب با هدف جستجوی کاربر است.

4 نکته برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی

در اینجا نکات من برای انجام بهترین تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی آورده شده است:
از ابزارهایی برای کمک استفاده کنید: بدون ابزارهایی که به شما کمک می کنند ، نمی توانید بهترین تحقیق در مورد کلمات کلیدی را انجام دهید. ابزارهایی مانند Ubersuggest و Ahrefs بینشی در مورد رقابت شما ایجاد می کنند و زندگی شما را آسان تر می کنند.
درک معناشناسی: این یک روش عالی برای دیدن آینده تحقیقات کلمات کلیدی است. Google اگر دقیقاً 15 بار کلمه کلیدی را وارد کنید ، خیلی اهمیت نمی دهد. آنچه شما می خواهید مطابقت داشته باشد هدف است. اگر یک کلمه کلیدی داشته باشید ، Google احتمالاً 12 کلمه کلیدی دیگر مرتبط با آن کلمه کلیدی پیدا خواهد کرد. نیازی نیست که میله های ماهیگیری ، میله های ماهیگیری ، میله های ماهیگیری باس و هر کلید را در آن قرار دهید. اگر محتوای شما خوب باشد ، Google آن را برای شما انتخاب می کند.
هدف را بدانید: شما باید هدف کلمه کلیدی را بدانید. بدانید که تفاوت زیادی بین نوع خریدار در گوگل و آنچه جستجوگر در Google قرار می دهد وجود دارد. اگر محتوای شما به س questionالی پاسخ دهد ، خریدار نمی خواهید. اگر محتوای شما چیزی را می فروشد ، جستجوگر نمی خواهید.
جاسوسی از رقبا: یکی از بهترین روش ها برای انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی این است که بدانید رقبا چه کاری انجام می دهند و پیشرفت آنها را دنبال کنید. اگر کسی رتبه نخست کلمه کلیدی مورد نظر شما را دارد ، به ابزار تحقیق در مورد کلمه کلیدی بروید ، آدرس URL وی را وارد کنید و ببینید با استفاده از فاصله کلمات کلیدی چه کلمات کلیدی را استفاده می کنند.

زبان برنامه نویسی

HTML سایت شما بخش مهمی از معمای بازاریابی SEO است. بدون برچسب ها ، عناوین و توصیف های مناسب ، گوگل به سختی می فهمد که محتوای شما چیست و چرا باید بالاتر از رقبا باشد.
وقتی مردم می خوانند که HTML بخشی از سئو است ، می ترسند اما نگران نیستند. شما نیازی به درک کد ندارید ، و در روند تغییر برچسب ها و توضیحات بسیار کم است. در بیشتر موارد ، تغییر HTML از دیدگاه SEO به سادگی کپی و جایگذاری است.

عناصر HTML

بیایید اکنون برخی از فاکتورها را تجزیه می کنیم تا مراقب HTML باشیم.

برچسب های عنوان

چیزی که بسیاری از مردم آن را اشتباه می گیرند ، برچسب عنوان و برچسب H1 است. این دو عنوان متفاوت هستند و باید به همین ترتیب با آنها رفتار شود. عنوان عنوان همان چیزی است که در برگه بالای مرورگر شما نمایش داده می شود و وقتی صفحه شما در Google ظاهر می شود ، نشان داده می شود.
منطقه موجود در جعبه سیاه برچسب عنوان شما است. این برجسته ترین عنوان در جستجو است و دارای رنگ آبی یا بنفش است که خودنمایی می کند. شما می خواهید با درج کلمه کلیدی اصلی خود و ایجاد عنوان بسیار وسوسه انگیز از این بخش ، هوشمندانه استفاده کنید تا کاربران بخواهند روی آن کلیک کنند.

توضیحات متا

شرح متا منطقه زیر آن است. در اینجا می توانید فرصتی برای گفتن محتوای محتوا به جستجوگر داشته باشید. بهینه سازی این بخش با کلمات کلیدی و بیش از 160 حرف مهم است. شما می خواهید هم در صفحه نمایش تلفن همراه و هم روی دسک تاپ به درستی نمایش داده شود.

نمونه ای از توضیحات متا برای بازاریابی SEO

برنامه ریزی شده

این طرح نتیجه همکاری چندین موتور جستجو است. این اساساً فقط زیرمجموعه ای از برچسب های خاص HTML است که نحوه نمایش محتوای شما را از SERP بهبود می بخشد.
به عنوان مثال ، نویسنده مثال بالا با بیت کوین از طرحی برای تولید رتبه بندی که Google در SERP نمایش می دهد استفاده کرد. این یک مقدار فاکتور کوچک است اما مطمئناً تمرین خوبی است.
وقتی کار اضافه کردن نمودار تمام شد ، فراموش نکنید که صفحه خود را تست کنید تا مطمئن شوید همه چیز روان است.

زیرنویس

نمونه ای از زیرنویس H1 است. این عنوان مقاله شماست و در بالا نمایش داده می شود. اگرچه ممکن است مانند یک سری کلمات به نظر برسد ، اما مهم است زیرا H1 است. این سر اصلی شماست.
این عنوان به Google می گوید مقاله درباره چه چیزی است یا یک قسمت از مطالب است. همچنین این فرصتی است که خوانندگان خود را هنگام ورود به صفحه درگیر کنید. شما می خواهید از کلمه کلیدی اصلی خود در H1 استفاده کنید ، اما نمی خواهید کلمه کلیدی را پر کنید.
من همچنین دوست دارم وقتی شخصی را به صفحه دعوت می کنم به H1 خود فکر کنم. نباید عملی یا فوری باشد. شما می خواهید خوانندگان را فریب دهید تا صفحه را با H1 ادامه دهند.

متن جایگزین

متن Alt تصویری از مقاله شما را توصیف می کند. تمام قسمت های محتوا از آن برخوردار هستند ، اما افراد زیادی از آن استفاده نمی کنند. هدف از متن alt این است که موتورهای جستجو بتوانند تصویر را به صورت کلامی برای افراد کم بینا توصیف کنند. هنگام نوشتن متن alt ، می خواهید تصویر به درستی جزئیات تصویر را ارائه دهد ، اما می توانید از آن برای درج کلمات کلیدی نیز استفاده کنید.

حلزون حرکت URL

با بازگشت دوباره به این تصویر ، کادر اطراف عبارت “بازاریابی محتوا چیست” را مشاهده خواهید کرد. این پیوند همیشگی URL است ، که بخشی از URL است که به Google می گوید محتوای آن چیست. اینها همچنین مناطق مهمی برای لیست مهمترین کلمات کلیدی خود هستند.
در این مثال ، ما از “بازاریابی محتوا چیست” برای توصیف صفحه استفاده کردیم و Google باید بداند که مقاله جزئیات اساسی بازاریابی محتوا را شرح می دهد.

4 نکته برای ایجاد بهینه سازی HTML مناسب

در اینجا بهترین نکاتی است که باید هنگام بهبود HTML در سایت خود به خاطر بسپارید:
از ابزارهایی برای کمک به شما استفاده کنید: من هنوز این را می گویم ، اما این بسیار مهم است. ابزارهای مختلف بازاریابی SEO ارزش سرمایه گذاری را دارند زیرا به شما در شناسایی مسائل HTML در سایت کمک می کنند. به عنوان مثال ، Ahrefs به شما می گوید آیا سایتی دارای برچسب های عنوان تکراری است یا چند مقاله فاقد توصیف متا هستند.
Piggyback در مورد رقابت: سرقت بد است ، اما استفاده از رقبای دارای رتبه بالاتر برای الهام گرفتن کار چندانی نیست. اگر می خواهید بفهمید که برای نشان عنوان یا توضیحات متای خود چه چیزی باید استفاده کنید ، ببینید رقابت چه می کند.
هرگز کلمات کلیدی را پر نکنید: هیچ چیز بدتر از توضیح متا پر از کلمات کلیدی نیست که به طرز وحشتناکی خوانده شود. Google واقعاً از پس این کار برمی آید و اگر به اندازه کافی این کار را انجام دهید ممکن است شما را جریمه کند.
هدرهای H2 ، H3 و H4 را فراموش نکنید: ما در مورد هدرهای H1 صحبت کردیم ، اما بقیه موارد را فراموش نکنید. اینها همه مکانهای مهمی هستند که در آنها باید کلمات کلیدی اصلی خود را داشته باشید تا به شما کمک کند به Google بگویید مقاله شما در چه موضوعی متمرکز شده است.
مهندسی سایت
یک ساختار وب سایت خوب منجر به تجربه کاربری عالی می شود که برای بازاریابی سئو مهم است. این برنامه بر روی مواردی مانند زمان بارگذاری سریع ، اتصال ایمن و طراحی سازگار با دستگاه های تلفن همراه متمرکز است.
در حالت ایده آل ، شما قبل از خرید دامنه ، ساختار سایت خود را ترسیم خواهید کرد. این به شما اجازه می دهد تا واقعاً وارد ذهن کاربر شوید و مهندسی معکوس را برای رسیدن به یک تجربه کاربری عالی (UX) انجام دهید.
وب سایت ConversionXL یک راهنمای عالی در مورد چگونگی اطمینان از موثر بودن تجربه کاربری شما دارد. همچنین برای به دست آوردن “تجربه موتور جستجو” عالی باید چند مورد را بهبود ببخشید. هرچه وب سایت شما در دسترس Google باشد ، رتبه بهتری خواهد داشت.

عناصر مهندسی سایت

اگر در درک ساختار سایت مشکل دارید ، بخشهای زیر باید آن را برای شما روشن کنند.

خزیدن آسان است

خواهید دید که کلمه “خزیدن” بسیار استفاده شده است. این بدان معنی است که Google در حال مرور سایت شما است تا سعی کند بفهمد چیست. Google کلمات کلیدی مهم را شناسایی می کند ، مشکلات سایت را تشخیص می دهد و از این عوامل برای تعیین رتبه شما استفاده می کند.
بسته به میزان خوبی که آنها تمام صفحات سایت شما را فهرست بندی می کنند ، به احتمال زیاد نتیجه خوبی را گزارش می کنند. هرچه شبکه پیوندهای بین صفحات شما ضخیم تر باشد ، عنکبوت ها به راحتی به همه آنها دسترسی دارند و به موتور جستجو درک بهتری از سایت شما می دهند.
اگر از WordPress استفاده می کنید یا با استفاده از یک تولید کننده نقشه سایت آنلاین XML می توانید با ایجاد یک نقشه سایت با یک پلاگین ساده این کار را برای گوگل آسان کنید.
هدف شما باید ایجاد آسانترین قابلیت جستجو برای سایت باشد. اگر گوگل در کشف سایت شما مشکل داشته باشد ، شما در رتبه بندی مشکل خواهید داشت زیرا هوش مصنوعی تمام کلمات کلیدی مورد استفاده شما را انتخاب نمی کند.

محتوای تکراری

افسانه های زیادی در مورد محتوای تکراری و چگونگی آسیب رساندن به رتبه بندی شما وجود دارد. بسیاری از افراد به نادرست تصور می کنند که هر آنچه در صفحه شما است باید اصلی باشد ، اما حقیقت این است که موتورهای جستجو وب سایت ها را به دلیل محتوای تکراری جریمه نمی کنند.
ارسال مجدد محتوای خود در وب سایت های دیگر یا ارسال مجدد پست های مهمان در سایت خود ، به SEO شما آسیب نمی رساند مگر اینکه این کار را به روش اشتباه انجام دهید (ناخواسته).
به عنوان مثال ، اگر محتوای دقیقاً مشابه خود را در یک رسانه بزرگ مانند Medium بازنشر کنید ، ممکن است به رتبه شما آسیب برساند زیرا Google مقاله شما را در Medium نمایه می کند ، زیرا از قابل اطمینان ترین مقیاس است. این مسئله اغلب به عنوان یک مسئله “تعیین آدرس متعارف” شناخته می شود و ممکن است در واقع در سایت شما اتفاق بیفتد بدون اینکه حتی خودتان متوجه باشید.
وقتی یک یا چند URL در سایت شما محتوای مشابه یا تکراری را نمایش می دهند ، مشکلات اساسی رخ می دهد.
در واقع ، محتوای تکراری زیادی در اینترنت وجود دارد. یکی از موقعیت هایی که بسیاری از دارندگان وب سایت با آن روبرو می شوند ، نمایش محتوای تکراری در نوار کناری است. اگر مقاله وبلاگی را در سایت خود منتشر کنید و در نوار کناری مقدمه داشته باشید ، ممکن است Google این محتوای تکراری را در نظر بگیرد.
همچنین مواردی از محتوای تکراری در دو حوزه مختلف وجود دارد. به اشتراک گذاری محتوا نمونه ای از این موارد است. محتوای اصلی در جای دیگری منتشر شده است. تا زمانی که این کار با اجازه انجام شود ، Google شما را به خاطر آن مجازات نمی کند.

سازگاری با موبایل

ما شاخص های همراه اول گوگل را می شناسیم. این بدان معناست که ما باید سایتی ایجاد کنیم که در تلفن همراه به خوبی کار کند زیرا وقتی Google تعیین کند آسان است که سایت شما را خزنده کند مهمترین عامل خواهد بود.
اگر به Google Search Console بروید ، اطلاعات زیادی درباره آنچه Google درباره سایت شما فکر می کند پیدا خواهید کرد.
با نگاهی به تصویر بالا ، خواهید دید که این سایت دارای یک مشکل قابلیت استفاده در دستگاه های تلفن همراه است. اگر چنین مواردی را در Google Search Console مشاهده کردید ، می خواهید بلافاصله آنها را برطرف کنید.

سرعت صفحه

با اجرای Core Web Vital ، Google تأکید زیادی بر سرعت صفحه و سهولت استفاده دارد. اگر سایت شما خیلی آهسته بارگیری می شود یا برخی از عناصر به آرامی بارگیری می شوند ، ممکن است Google شما را جریمه کند یا عملکرد بهتر از رقبا را برای شما دشوار کند.
باز هم ، Google Search Console این اطلاعات را به شما می دهد تا نیازی به جستجوی ابزاری نباشد که سرعت صفحه خود را به شما بگوید.

HTTPS و SSL

امنیت و ایمنی از عوامل مهم رتبه بندی هستند. اگر گوگل فکر می کند سایت شما هرزنامه یا سطحی است ، به شما رتبه صفحه اول نمی دهد.
یکی از راه های کمک به فیلتر کردن خوب و بد از طریق گواهینامه های SSL و HTTPS است. راه اندازی آن آسان است و می تواند قبل از رشته URL در کنار URL و HTTPS کمی قفل به شما بدهد. این یک سیگنال اعتماد به نفس مهم است ، و گرچه سئو زیادی ارائه نمی دهد ، اما بهترین روشی است که به اهداف بلند مدت شما سود می رساند.

3 نکته برای بهبود طراحی وب سایت شما

سه فاکتور مهم وجود دارد که باید هنگام بهینه سازی ساختار سایت خود در نظر بگیرید. نگاهی بیاندازید.
1. اطمینان حاصل کنید که “اصول وب اصلی” را می فهمید: مهمترین قطعه پازل “اصول وب اصلی” است. شما باید بفهمید که این موارد چیست ، چه تاثیری در رتبه بندی شما دارند و چه کاری می توانید در مورد آنها انجام دهید. درباره آن بیشتر بخوانید و مطمئن شوید که تمام حرکتهای صحیح سایت خود را انجام داده اید
2. نقشه سایت دریافت کنید: اگر سایت بزرگی دارید از چیزی مانند افزونه نقشه سایت وردپرس استفاده کنید. یک مثال خوب در این مورد یک وب سایت املاک و مستغلات است. سایت هایی از این دست بسیار بزرگ هستند زیرا هزاران صفحه برای همه لیست های املاک و مستغلات خود دارند. بدتر از آن ، هنگام خرید و فروش خانه ها ، صفحات دائماً در حال تغییر هستند. داشتن یک نقشه سایت به یک سایت املاک و مستغلات برای رتبه بندی هر عنوان کمک می کند ، تعداد کلمات کلیدی که برای آنها رتبه بندی می کنند ، میزان بازدید و اعتبار دامنه آنها بسیار افزایش می یابد.
3. رفع مشکلات انتخاب کانونیکال آدرس: ویژگی ایجاد کننده محتوای تکراری اغلب در سایت وجود دارد ، اما روشهایی برای رفع مشکلات انتخاب آدرس متعارف مانند این مورد وجود دارد. راه حل دقیق به علت مشکل اصلی بستگی دارد. این کار می تواند به سادگی حذف یک خط کد یا پیچیده تر از ساخت مجدد کل سایت برای جلوگیری از تکرار مطالب باشد.
حتی اگر Google Search Console یا ابزار دیگری می گوید شما هزاران خطای محتوای تکراری دارید ، یک دلیل اصلی دارید.
اگر چندین نسخه از یک صفحه دارید ، یک برچسب متعارف به شما کمک می کند محتوای اصلی را شناسایی کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک خط کد با قرار دادن URL اصلی صفحه قرار دهید ، مانند این:
خوشبختانه افزونه هایی مانند Yoast SEO این کار را ساده می کنند. می توانید صفحه پیش فرض یا نسخه ارسال را به صورت متعارف تنظیم کنید تا همیشه این خط را به طور پیش فرض اضافه کنید. متناوباً ، می توانید آن را به صورت دستی در زیر گزینه های تنظیمات پیشرفته برای هر صفحه یا پست مشخص کنید:
برای SEO Marketing به ارجاع سریع به ارسال صفحات در WordPress
نکته دیگر در وردپرس که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود ، استفاده از افزونه Quick Page / Post Redirects است. اگر صفحات قدیمی به صفحات جدید تبدیل شده باشید ، که معمولاً انبوهی از پیوندهای خراب را بر جای می گذارد ، این مفید است. افزونه را نصب کنید ، می توانید URL های قدیمی را به صورت انبوه و سپس نسخه جدید هر صفحه را اضافه کنید.
با استفاده از افزونه Broken Link Checker می توانید URL هایی را که باید هدایت کنید ، ببینید.
گزینه های لینک شکسته را برای بازاریابی موتور جستجو جمع کنید
بیشتر ابزارهای متمرکز بر سئو نیز مانند موتورهای جستجو سایت شما را جستجو می کنند تا از این مسائل مشترک حسابرسی کنند.
محتوای تکراری و پیوندهای خراب (یا خطاهای 404) رایج ترین خطاهای خزشی است که بیشتر وب سایت ها را آزار می دهد.
محتوای تکراری و خطاهای لینک شکسته برای بازاریابی موتور جستجو
اگر از CMS مانند وردپرس استفاده نمی کنید ، باید پرونده .htaccess خود را اصلاح کنید. من توصیه می کنم در مورد 301 تغییر مسیر به خودتان آموزش دهید و در این مورد از متخصصان کمک بگیرید.

اعتماد کردن

برای اطمینان ، PageRank ، فرمول مشهوری که توسط بنیانگذاران Google طراحی شده است ، تنها معیاری نیست که آنها هنگام رتبه بندی صفحات در ده نتیجه برتر جستجو انجام می دهند.
اعتماد بیشتر و بیشتر می شود و بیشتر به روزرسانی های اخیر Google به وب سایت های ناخواسته و مبهم رسیده است. TrustRank روشی است که Google برای یافتن قانونی بودن سایت شما یا خیر استفاده می کند. به عنوان مثال ، اگر شما مانند یک مارک بزرگ به نظر می رسید ، گوگل احتمالاً به شما اعتماد خواهد کرد. لینک دهی با کیفیت بالا از سایت های معتبر (مانند دامنه های .edu یا .gov) نیز کمک می کند.

عناصر اعتماد به سایت شما

در حال حاضر ، سه بخش برای ایجاد اطمینان وجود دارد: قدرت ، نرخ گزاف گویی و عمر میدان.

قدرت

Google اختیارات کلی سایت شما را از طریق ترکیبی از دو نوع اختیاراتی که می توانید ایجاد کنید تعیین می کند:
Domain Authority ، که به محبوبیت نام دامنه شما ارتباط دارد. به عنوان مثال Coca-cola.com بسیار قابل اعتماد است ، زیرا همه در مورد آن چیزی شنیده اند.
مرجع صفحه ، که به میزان قابل اعتماد بودن محتوای یک صفحه (به عنوان مثال ، یک پست وبلاگ) مربوط می شود.
می توانید از این ابزار برای بررسی اختیارات خود در مقیاس 1-100 استفاده کنید.
دو معیار متداول اقتدار دیگر ، شماره اختیارات دامنه و Moz است.
Moz نیز بر اساس این نمره از 100 است ، اما این یک مقیاس وزنی است.
این بدان معنی است که رسیدن از 0 به 20 نسبتاً آسان است. با این حال ، هر چیزی که بیش از 60-50 باشد بسیار زیاد است و 80-90 اغلب بالاترین در صنعت معین است.

نرخ گزاف گویی معدل

نرخ گزاف گویی به سادگی اندازه گیری تعداد افرادی است که فقط یک صفحه را در سایت شما مشاهده می کنند قبل از اینکه بلافاصله دوباره از آن خارج شوند.
محتوا ، زمان بارگذاری ، سهولت استفاده و جذب خوانندگان مناسب همه بخشی از کاهش نرخ پرش شما هستند. ریاضی ساده است – خوانندگان مناسب زمان بیشتری را در سایتی می گذرانند که سریع بارگیری می شود ، زیبا به نظر می رسد و محتوای عالی دارد.
ویدئو یک روش عالی دیگر برای انجام این کار است ، اما شما باید محتوای ویدیوی خود را برجسته و ارائه دهید. از همه مهمتر ، محتوای شما باید آنچه خواننده انتظار دارد را فراهم کند. آنها باید در صفحه شما قرار بگیرند و دقیقاً همان چیزی را که ASAP می خواهند بدست آورند. اگر بتوانید این کار را انجام دهید ، اکثر افراد به اندازه کافی در سایت باقی می مانند و این به گوگل می گوید که سایت شما مرتبط است.

سن دامنه

گاهی اوقات محترم ترین فرد در اتاق بزرگترین است ، درست است؟ اینترنت هم همین طور. اگر وب سایتی برای مدتی وجود داشته باشد ، محتوای ایستا تولید کند و این کار را به شکلی انجام دهد که موتورهای جستجو را راضی کند ، مهم نیست که وب سایت بالاتر از هر وب سایت جدیدی باشد.
3 نکته برای ایجاد اعتماد به نفس بیشتر
در اینجا برخی از بهترین نکات من برای کمک به شما در ایجاد اعتماد بیشتر به سایت خود آورده شده است:
صبور باشید: اعتماد به نفس اتفاقی نیست که یک شبه بیفتد. بعضی اوقات فقط باید صبور باشید و متوجه شوید که گوگل عجله ای برای جستجوی سایت شما ندارد. یکی از راه هایی که می توانید آنها را زودتر به این کار وادار کنید ، ایجاد تغییرات جزئی در سایت و درخواست نمایه سازی در Google Search Console است. با این کار Google به حرکت در می آید اما هنوز چیزی را تضمین نمی کند.
درک نیت: بخش عمده ای از بازاریابی جستجوگرها ، درک خواسته های کاربران است نه خواسته های آنها. وقتی کسی به دنبال چیزی در Google می گردد ، به دنبال دستیابی به چیزی است. اگر این راه حل را ارائه می دهید ، حتماً راه حل كامل را ارائه دهید. در غیر این صورت ، آنها به سایت شما می آیند ، متوجه می شوند که به اندازه کافی خوب نیست و ادامه می دهند.
آنچه را که می خواهند به آنها بدهید: یک نکته عالی برای جلوگیری از تندرستی کاربران این است که پس از ورود به سایت شما ، آنچه را که می خواهند به آنها بدهید. بیشتر افراد مشتاق خواندن یک مقاله کامل نیستند ، در عوض آنها پاسخ می خواهند و هرچه زودتر به آنها پاسخ دهید بهتر است.
پیوندها
اهمیت یک کوکی سخت از متخصص به متخصص دیگر متفاوت خواهد بود. هنوز هم فکر می کنم پیوندها یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی است که گوگل به شما می دهد.
یکی از مشکلاتی که بسیاری از سئوکاران دارند این نیست که به آن دسترسی پیدا نمی کنند

متن لنگر

متن پیوند متنی است که در زیر پیوند استفاده شده است. هدف این است که متن تا حد ممکن در مقاله طبیعی ظاهر شود. شما می خواهید انواع مختلفی از متن لنگر را داشته باشید زیرا هر یک در حوزه SEO جایگاه خاص خود را دارد.
تنها کاری که نمی خواهید انجام دهید نوشتاری است که برای نشان دادن موقعیت مکانی شما “اینجا را کلیک کنید”. متناوباً ، اگر مقاله ای در مورد تختخواب های باغی مرتفع می نویسید و سعی در پیوند دادن به آن دارید ، ممکن است بخواهید متن لنگر با پیوند روی آن عبارت “تختخواب های باغی مرتفع” را بنویسد. انجام این کار به Google کمک می کند تا درمورد اینکه چه کسی کلیک کند چه اتفاقی می افتد ، به Google بیشتر می گوید.

تعداد پیوندها

سرانجام ، تعداد کل پیوندهای شما نیز مهم است و شما باید به مرور زمان بک لینک با کیفیت بسازید.
ما قبلاً این موضوع را لمس کرده ایم ، اما قابل تکرار است: فقط به دنبال پیوندهای کامل نباشید. در پایان روز ، سایتی با لینک های با کیفیت بالاتر معمولاً از مزیت بهتری برخوردار است. با این حال ، همچنین به اینکه به کدام صفحات پیوند می دهید بستگی دارد. پیوندها به صفحه اصلی شما خوب است ، اما اکثر پیوندهای طبیعی منجر به صفحه اصلی نمی شوند مگر اینکه شما به طور خاص نام تجاری خود را ذکر کنید.
آنچه معمولاً پیدا می کنید ، پیوند دادن افراد به صفحات یا پست های سایت شماست. در صورت امکان ، می خواهید مطمئن شوید که منابع صحیح به صفحات صحیح پیوند داده شده اند. آنچه شما نمی خواهید سیاست حفظ حریم خصوصی شما مرتبط ترین صفحه شما باشد. از آن صفحه چیزی برای خرید وجود ندارد! بازدید کنندگان نمی توانند اطلاعات خود را به شما بدهند ، مشترک شوند یا خرید کنند.
این اولین اشتباه است.
مورد دوم چگونگی و محل ایجاد این پیوندها را بررسی نمی کند. یکی از محبوب ترین ویژگی های Crazy Egg نقشه حرارتی است که به افراد کمک می کند تا تشخیص دهند چه مواردی از سایت برای تبدیل مفید هستند و چه عواملی باعث دور شدن افراد از تبدیل می شوند. اگر می خواهید پیوندهایی برای این صفحه دریافت کنید ، می خواهید پیوندهایی را از صفحه های مقصد یا منابع مربوط به تبدیل ها دریافت کنید.
این ممکن است برای سایر صفحات ویژگی مانند Recordings تغییر کند. در اینجا ، پیوند مرتبط با طراحی بسیار معنی دار نخواهد بود. مربوط به زمینه نیست. با این حال ، اگر صفحه یا پست در مورد سهولت استفاده یا طراحی رابط صحبت کند ، مناسب خواهد بود.
منبع کیفیت پیوندهایی که می گیرید مهم است ، اما همچنین مکانی که به آنها پیوند می دهید نیز مهم است.

3 نکته برای بهبود کوکی خود

اکنون اجازه دهید چند مرحله عملی را که می توانید برای بهبود کوکی خود بردارید و اطمینان حاصل کنم که بیشترین تلاش و مشارکت را در اختیار شما قرار می دهم.
از میانبرها استفاده نکنید: هیچ لینک میانبری در لینک سازی وجود ندارد. باید وقت بگذارید و آن را به روش درست بسازید. این شامل مکالمه با افراد ، تبلیغ خود و گفتن اینکه چگونه می توانید برای سایت آنها ارزش قائل شوید. به دنبال فرصت های لینک شکسته باشید ، سایت های مربوط به جایگاه خود را پیدا کنید و آنها را از طریق ایمیل یا رسانه های اجتماعی مشاهده کنید.
حذف پیوندهای خطرناک: Google چیزی به نام disavow دارد که به شما امکان می دهد پیوندهایی را که به توانایی شما در رتبه بندی آسیب می رسانند حذف کنید. شما باید از این ابزار با دقت استفاده کنید زیرا عدم پذیرش لینکهای زیاد می تواند به سایت شما آسیب برساند. حذف پیوندهایی که دیگر مربوط نیستند یا ممکن است به طور تصادفی در نمایه شما ظاهر شده باشند ، می تواند به تمیز کردن کوکی شما کمک کند.
همبستگی درونی را فراموش نکنید: همبستگی داخلی نیز یک قسمت مهم از معما است. ما نباید فقط نگران پیوندهای خارجی باشیم. البته ، پیوندهای خارجی مهم هستند ، اما ایجاد شبکه ای از موضوعات در همان مکان به Google کمک می کند سایت شما را جستجو کند. گوگل توجه زیادی به هدف جستجو و جامعیت کلی یک محتوا دارد. اگر بتوانید با مجموعه مقالاتی که موضوعی را از جلو به عقب پوشش می دهد ، مشکلات همه را در یک مکان حل کنید ، Google به شما پاداش می دهد.

شخصی

دسته بعدی سئو خارج از صفحه که ارزش بررسی دارد ، عوامل شخصی است. من در مورد جمعیت و مکان صحبت می کنم. این عوامل به طور خودکار نحوه پاسخگویی کسی به محتوای شما را تحت تأثیر قرار می دهند ، اما تلاش های شما در زمینه جستجوگرها نیز متفاوت از یک منطقه در جهان است.
در حالی که بیشتر این کارها از کنترل شما خارج است ، شما می توانید چند کار انجام دهید تا شانس خود را برای رسیدن به مخاطب خاص افزایش دهید. در مورد عوامل SEO شخصی گزینه “یک اندازه متناسب با همه” وجود ندارد.

عناصر عوامل SEO شخصی

در اینجا مهمترین عواملی وجود دارد که بر SEO شخصی تأثیر می گذارد:
کشور
همه جستجوگران نتایج مربوط به کشوری را که در آن هستند مشاهده می کنند. زمان باز بودن فروشگاه ها و رستوران های توصیه شده با توجه به منطقه زمانی شما نشان داده می شود.
موتورهای جستجو کلمات را متفاوت تفسیر می کنند. شخصی که برای “راحت” در ایالات متحده جستجو می کند ، پتو برای تختخواب خود مشاهده می کند ، در حالی که کسی در انگلیس ممکن است پستانک ببیند زیرا این اصطلاح در آنجا معنی آن است. یک راه برای اینکه به Google بگویید می خواهید کشورهای خاصی را هدف قرار دهید ، البته قرار دادن آنها به عنوان کلمات کلیدی است.
با این حال ، ابتدا از خود بپرسید که آیا ارزش آن را دارد که چند ملیتی شوید. سطوح مختلفی از رقابت از کشوری به کشور دیگر وجود دارد. به یاد داشته باشید که چگونه انتخاب کلمات کلیدی بستگی زیادی به رقابت قبلاً رتبه بندی دارد؟ خوب ، گوگل کانادا نتایج متفاوتی از گوگل برزیل خواهد داشت. هر کشور ممکن است سطح دشواری های مختلفی داشته باشد. یک سایت چند زبانه نه تنها اطلاعات شما را به زبان مادری در معرض دید افراد بیشتری قرار می دهد ، بلکه می تواند به شما در رتبه بندی راحت در مکان های دیگر نیز کمک کند.
ایجاد محتوای چند زبانه یکی از آسانترین “بردهای سریع” است که من دیده ام. با این حال ، کشیدن آن آسان نیست. بیشتر افزونه های ترجمه وب خیلی خوب نیستند. بسیاری قول می دهند که محتوای شما را به طور خودکار تقریباً به هر زبانی ترجمه کنند ، اما نتیجه نهایی طبیعی نیست.
من شخصاً ترجیح می دهم کمی بیشتر بپردازم تا افراد بومی زبان به ترجمه مطالب کمک کنند. کیفیت و دقت افزایش می یابد ، این بدان معناست که افراد مدت زمان بیشتری دور هم می مانند و داده ها و رتبه بندی استفاده از سایت من بالاتر می رود.
شهر
هدف گذاری جغرافیایی حتی تا سطح شهر پایین می رود. به همین دلیل است که هنگام جستجوی یک زنجیره فست فود معمولاً نتایج را از اطراف بلوک مشاهده می کنید. استفاده از نام شهرها به عنوان کلمات کلیدی به شما کمک می کند ، اما خود را در گوشه ای نقاشی نکنید ، در غیر این صورت به نظر می رسد که فقط یک مقام محلی هستید.
گفته شد ، اگر شما یک مقام محلی هستید و تجارت شما در درجه اول در منطقه محلی انجام می شود ، می خواهید با استفاده از SEO محلی عالی از این سرمایه استفاده کنید.

3 نکته برای بهبود عوامل شخصی

من سه نکته ساده برای کمک به شما در بهبود عوامل شخصی م SEOثر در سئو سایت شما دارم:
آواتار مشتری خود را درک کنید: فقط شما می توانید مشتری خود را بفهمید ، و اگر شخصیتی از مشتری ایده آل خود ندارید ، این اولین قدم برای سئو شخصی است. مشتری شما چه می خواهد؟ چرا آنها به دنبال شما هستند؟ آنها وقتی در سایت شما فرود می آیند چه انتظاری دارند؟ اگر به درستی به این س questionsالات پاسخ دهید ، باید بتوانید دقیقاً همان چیزی را که مشتری انتظار دارد ، ارائه دهید. هنگام انجام این کار ، گوگل به شما پاداش می دهد زیرا افراد وقت بیشتری را در سایت شما می گذرانند و با عناصر موجود در سایت تعامل می کنند.
تولید محتوای چند زبانه: داشتن محتوا به زبانهای مختلف به سختی تصور شما نیست. وقتی این کار را انجام می دهید با اجازه دادن به افرادی که انگلیسی زبان بومی نیستند ، می توانید هر نوع ارزشی را که جذب می کنید جذب کنند ، بسیاری از موانع را برطرف می کنید.
کلمات کلیدی تحقیق در کشورهای دیگر: تقریباً همه ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی به شما امکان می دهند برای سایر کشورها تحقیق کنید. اگر افرادی را در خارج از کشور مادری خود هدف قرار می دهید ، برای دستیابی به آن افراد باید تحقیق در مورد کلمات کلیدی مناسب را انجام دهید.
اجتماعی
در آخر ، بیایید نگاهی به عوامل اجتماعی SEO خارج از صفحه بیندازیم. علاوه بر سیگنال های اجتماعی مستقیماً از جستجوگر ، روش های دیگری نیز وجود دارد که نتایج خوب در رسانه های اجتماعی به شما کمک می کند تا رتبه بهتری داشته باشید.
چه مستقیماً از طریق پیوندهای بیشتر و چه غیرمستقیم از طریق تقویت روابط عمومی ، امور اجتماعی.

عناصر اجتماعی برای سئو

دو عامل اصلی تأثیر وجود دارد:
کیفیت سهام
بازاریابی با سئو و بازاریابی در شبکه های اجتماعی دست به دست هم می دهند زیرا هدف این است که به گوگل بگویید چقدر عالی هستید. اگر افرادی در آنجا هستند که محتوای شما را به اشتراک می گذارند و دامنه را بیشتر گسترش می دهند ، این چه چیزی به Google می گوید؟
این به آنها می گوید مردم آنچه شما ارائه می دهید را دوست دارند و شما ارزش زیادی برای مردم قائل هستید. این برای گوگل خوب است.
تعداد سهام
معیار ثانویه اجتماعی تعداد سهام است. رسیدن به یک ضربه ویروسی آرزوی هر بازاریابی است ، اما بیش از حد ارزیابی شده است. نکات و راهکارهای زیادی وجود دارد ، اما حقیقت کمی ساده تر است: ایجاد محتوای عالی.
این برای افراد مختلف معنای مختلفی دارد. به عنوان مثال ، در فضای بازاریابی ، من یافته ام که محتوای بلند مدت تقریباً همیشه از کوتاه مدت بهتر عمل می کند. اکنون ، سایت های شایعه سازی افراد مشهور را برای لحظه ای در نظر بگیرید. هیچ کس نمی خواهد کل یک کلمه را شل کند. در اینجا تقریباً برعکس است. مخاطبان آنها چیزی مختصر و با درام زیاد می خواهند. آنها فیلم ها و تصاویر بیشتری با متن کم می خواهند.
این نان و کره سایتهایی مانند Buzzfeed و TMZ است. آنها شما را با این تیترهای بزرگ جذب می کنند که باعث می شود چیزی صدا بسیار هیجان انگیزتر از آنچه هست است. فکر می کنید چند نفر بدون حتی خواندن مقاله این اشتراک را دارند؟
احتمالاً زیاد است.
برای به دست آوردن سهم در بازی SEO ، شما به سادگی باید در سایتی که مردم می خوانند محتوای عالی ایجاد کنید که مردم دوست دارند آن را بخوانند. به همین دلیل است که من قبلاً نیز گفتم مهم است که پست مهمان در سایتهایی با تعداد خوانندگان واقعی ارسال شود. اگر می خواهید در جایی بدون خواننده پست ارسال کنید ، آیا فکر می کنید این پست ge خواهد بود

3 نکته برای بهبود تعامل اجتماعی خود

در اینجا سه ​​نکته برای به دست آوردن اشتراک بیشتر در شبکه های اجتماعی آورده شده است:
ایجاد محتوای عالی: ایجاد بهترین مطالب راهی برای دریافت پست های ساده و ساده است. گوگل ساعتها و هزینه بیشتری را صرف می کند تا بتوانید مانع از اشتباه افراد در سیستم شود. این یک مفهوم واقعاً ساده است. این یک مبادله ارزش است. همه چیز در تجارت مبادله ارزش است و همین امر در بازاریابی SEO نیز صادق است. محتوای ارزشمندی به Google ارسال کنید و Google به شما پاداش می دهد.
ثابت قدم باشید: سازگاری در سئو و رسانه های اجتماعی بسیار مهم است. اگر هر سه ماه یک بار پست ارسال کنید ، نه تنها الگوریتم های شبکه های اجتماعی از شما متنفر خواهند شد ، بلکه کسی هم نخواهد بود که بتواند محتوا را به اشتراک بگذارد زیرا از پست قبلی شما خیلی طولانی گذشته است. ارسال مداوم در شبکه های اجتماعی مستلزم داشتن محتوای جدید برای اشتراک منظم نیز است. همه چیز دایره کامل می رود.
این کار را آسان کنید: افزونه های تبلیغات اشتراکی اجتماعی زیادی وجود دارد ، بنابراین شما باید از چیزی در سایت خود استفاده کنید. اگر خواننده نمی تواند راهی ساده برای دریافت پست شما در شبکه های اجتماعی پیدا کند ، احتمالاً باید ادامه یابد.
بازاریابی SEO: همه چیز را با هم جمع کنید
ما اطلاعات زیادی را در این راهنما آورده ایم و اگر احساس می کنید کمی خسته شده اید می فهمم. بیایید همه چیز را ساده نگه داریم و مهمترین نکات را به سرعت لمس کنیم تا بتوانید با احساس سیری و هیجان درمورد سفر خود با SEO برای بازاریابی کنار بروید.

کلاه سیاه در مقابل سئو کلاه سفید

SEO کلاه سیاه از حداقل روشهایی مانند خرید پیوند ، پر کردن کلمات کلیدی و تکرار محتوا استفاده می کند. در حالی که این موارد در کوتاه مدت کار می کنند ، اما در بلند مدت جواب نمی دهند. ممکن است یک یا دو ماه افزایش بازدید و درآمد داشته باشید تا زمانی که Google شما را شناسایی کند و سایت شما را برای همیشه در لیست سیاه قرار دهد.
SEO کلاه سفید راهی است که باید دنبال کنید. این مدت زمان بیشتری طول می کشد ، اما تاکتیک های صحیحی را به کار می گیرد که برای سالهای آینده به شما پرداخت خواهد کرد.

جستجو و انتخاب کلمه کلیدی

داشتن کلمات کلیدی مناسب در وب سایت شما اصلی ترین راه Google برای یافتن سایت است. استفاده از ابزاری مانند Ubersuggest می تواند به شما کمک کند کلمات کلیدی مناسب مرتبط با موضوع خود را پیدا کنید.
اطمینان حاصل کنید که آنها را مجبور نمی کنید به آنچه متعلق نیستند ، بپردازید و به یاد داشته باشید که ایجاد محتوای با کیفیت از همه مهمتر است.

زبان برنامه نویسی

برچسب های عنوان ، توضیحات متا ، متن alt و عناوین از قسمت های مهم معمای بازاریابی SEO هستند. از آن استفاده خواهید کرد تا درباره محتوای خود و آنچه خوانندگان هنگام ورود به سایت شما انتظار دارند ، به Google بیشتر بگویید.

مهندسی سایت

معماری سایت شما بر طراحی و عملکرد آن متمرکز است. اگر کاربران نتوانند به راحتی در سایت پیمایش کنند ، بارگیری بسیار کند است و دسترسی به عناصر خاصی دشوار است ، بنابراین برای Google نیز پیمایش در سایت دشوار خواهد بود.

اعتماد کردن

مردم باید به سایت شما اعتماد کنند و اکنون داشتن ویژگی هایی مانند گواهینامه های SSL و HTTPS استاندارد صنعت است. بدون اینها نمی توانید وب سایتی داشته باشید و انتظار رتبه بندی را دارید زیرا گوگل از آن انتظار دارد.
علاوه بر عناصر backend ، شما می خواهید سیگنال های اعتماد در سایت خود داشته باشید که به افراد نشان دهد شما یک حرفه ای هستید و به هیچ وجه به دنبال فریب آنها نیستید.

پیوندها

ایجاد پیوند بسیار حیاتی است اما چالش برانگیز است و به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. خبر خوب این است که بسیاری از مردم این کار را اشتباه انجام می دهند. این امر دریچه ای را برای سئوکارانی که می خواهند برای ساختن پیوندها از راه صحیح مسافت بیشتری طی کنند ، باز می کند.
در برنامه Fiverr که 10 هزار پیوند نوید می دهد ، برنامه های اسپم دریافت نکنید. آنها تقلب کردند. شما باید به صورت دستی هر پیوند را در سایت های موجود در مکان خود که بازدیدهای خاص خود را دارند ایجاد کنید.

شخصی

اطمینان حاصل کنید که مخاطبان خود و آنچه آنها از شما می خواهند را درک کرده اید. هر مشتری وقتی به سایت شما مراجعه می کند ، انتظاراتی دارد و شما می توانید این نیاز یا خواسته خود را برآورده کنید.

اجتماعی

رسانه های اجتماعی و بازاریابی جستجوگرها به خوبی با هم کار می کنند ، بنابراین از جنبه اجتماعی غافل نشوید زیرا می تواند باعث تقویت تلاش های شما در زمینه سئو شود. رتبه بندی در Google بسیار طول می کشد و داشتن تعداد زیادی اشتراک اجتماعی می تواند به Google نشان دهد که شما در طولانی مدت به آن اشتغال دارید و مایلید هر کاری که لازم باشد انجام دهید.
س Marketingالات متداول بازاریابی سئو
چه مدت طول می کشد تا بهینه سازی موتور جستجو (SEO) کار کند؟
سئو مسیر موفقیت سریع نیست. هرگز نبوده و نخواهد بود. در مورد سئو باید یک برنامه بلند مدت داشته باشید زیرا رتبه بندی آن برای اکثر کلمات کلیدی بین شش ماه تا یک سال ممکن است طول بکشد.

مهمترین عامل در بازاریابی سئو چیست؟

هیچ یک از فاکتورها مهمترین نیست زیرا همه آنها مهم هستند. اگر من مجبور به انتخاب چیزی برای تمرکز بر روی آن باشم ، این می تواند اطلاعات خوبی به مردم ارائه دهد. شما می توانید تمام قسمت های SEO را در جای خود قرار دهید ، اما اگر محتوای شما خوب نباشد ، مهم نیست زیرا مردم به شما اهمیت نمی دهند.

چگونه می توانم سریعتر در Google رتبه بگیرم؟

بهترین راه برای مرتب کردن ، تلاش منظم و مرتب است. اگر برای برنده شدن در آن شرکت می کنید ، می خواهید برای سایت خود لینک ثابت ایجاد کنید ، محتوای جدید ایجاد کنید و محتوای قبلی را به روز کنید. انجام این کار روز به روز نتیجه دلخواه شما را به همراه خواهد داشت.

آیا می توانم وب سایت بدون سئو رتبه بندی کنم؟

البته شرایطی پیش می آید که افراد خوش شانس می شوند ، اما این به احتمال زیاد به این دلیل است که آنها چیزی را ارائه می دهند که افراد زیادی ارائه نمی دهند. بسیاری از افراد در همان فضا رقابت می کنند ، جایی که بهترین سئو می تواند برنده شود. بازاریابی وابسته مثال خوبی در این مورد است. یک میلیون سایت وجود دارد که برای بازاریابی شرکت های وابسته به کالاهای ورزشی تمرکز دارند. رقابت در این زمینه نیاز به درک کاملی از بازاریابی SEO دارد.

هزینه بهینه سازی موتور جستجو چقدر است؟

به هزینه SEO وابسته است. می توانید یک متخصص حرفه ای استخدام کنید تا امور را برای شما انجام دهد یا می توانید همه کارها را خودتان انجام دهید. خودتان انجام آن طولانی تر می شود و شما باید یک منحنی یادگیری را در نظر بگیرید. با این حال ، در بیشتر موارد ، اگر همه کارها را به تنهایی انجام دهید ، می توانید تقریباً رایگان آن را انجام دهید.

راهنمای بازاریابی SEO: نتیجه گیری

امیدوارم که از این راهنما سود زیادی برده باشید زیرا اطلاعات زیادی در اینجا وجود دارد. همانطور که در سفر بازاریابی SEO جستجو می کنید ، حتماً دوباره برگردید. مهمترین نکته ای که باید در مورد SEO به خاطر بسپارید این است که هیچ میانبری در این بازی وجود ندارد. شما باید کارها را به روش صحیح انجام دهید و به جلو بروید زیرا اینگونه برجسته خواهید شد.
اگر می خواهید نتایج را ببینید ، حداقل شش ماه به آن اختصاص دهید. کسانی که می گویند سئو استراتژی “تنظیم کن و فراموشش کن” اشتباه هستند. شما باید با محتوای خود در جریان باشید ، آن را به طور مرتب به روز کنید ، و به ایجاد محتوای عالی عالی برای به روزرسانی سایت خود و نشان دادن Google که هنوز فعال هستید ادامه دهید.
به نظر شما مهمترین عامل در بازاریابی سئو چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.